ARTVİNLİ KONUŞMA ENGELLİ ÜMMÜ GÜLSÜM GENÇ TÜM TÜRKİYEYİ EKRANA BAĞLADI

ARTVİNLİ KONUŞMA ENGELLİ ÜMMÜ GÜLSÜM GENÇ TÜM TÜRKİYEYİ EKRANA BAĞLADI

ARTVİNLİ KONUŞMA ENGELLİ ÜMMÜ GÜLSÜM GENÇ TÜM TÜRKİYEYİ EKRANA BAĞLADI

Hayati Akbaş

ARTVİN-Türkiye Ümmü Gülsüm Genç'i konuşuyor Kim Milyoner Olmak İster'e damga vurdu!

ATV ekranlarında Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla yayınlanan sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'de yarışmacı Artvinli konuşma engelli Ümmü Gülsüm Genç geceye damga vurdu ve bir anda Türkiye'nin gündemine oturdu.

ATV'de yayınlanan 'Kim Milyoner Olmak ister' yarışma programına katılan Artvinli 27 yaşındaki Ümmü Gülsüm Genç, herkesin dikkatini çekti. 4 yaşında geçirdiği ateşli hastalık sonrası konuşamayan 27 yaşındaki yarışmacı için bu kez farklı bir format izlendi. Genç, yarışmada müthiş bir performans ortaya koydu. Ümmü Gülsüm bir anda Türkiye'nin gündemine oturdu ve sosyal medyada en çok konuşulan kişi oldu.

4 yaşında geçirdiği hastalık nedeniyle konuşamayan Ümmü Gülsüm için programda ilk kez farklı bir format izlendi. Yarışma sunucusu Kenan İmirzalıoğlu soruları sordu ve yarışmacı kendisine özel hazırlanan yazı tahtasından soruları cevapladı. Ümmü Gülsüm Genç, 11. soruya kadar geldi. Genç, 125 bin TL'lik ödül ile yarışmadan ayrıldı.

Ümmü Gülsüm'ün hikâyesi programı izleyen seyircilerin de dikkatini çekti. Çok sayıda kullanıcı Facebook ve Twitter hesabından düşüncelerini dile getirdi. Türkiye yarışma akşamı genç bir bayanın gülüşüne hayran kaldı. Ümmü Gülsüm Genç’i pozitifliği ile gönülleri kazandı! Kim Milyoner Olmak İster'de dün akşam özel bir yarışmacı yer aldı. 27 yaşındaki Ümmü Gülsüm Genç, 125 bin liralık soruya kadar geldi ve yarışmaya veda etti. Ümmü Gülsüm yarışmaya veda etti ancak kısa sürede sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasında yer aldı. Çok küçük yaşlarda geçirdiği rahatsızlık dolayısıyla konuşma engeli bulunan fakat duyabilen Ümmü Gülsüm, gülüşü ve pozitif tavırlarıyla izleyicilerin içini ısıttı. Yarışmanın sunucusu Kenan İmirzalıoğlu ise Ümmü Gülsüm'ün cevaplarını şıkların yazılı olduğu kağıtlar aracılığıyla aldı. İşte, 125 bin lira ile yarışmaya veda Ümmü Gülsüm hakkında sosyal medyada binlerce yapılan yorumlar ile bütün Türkiye de gönülleri fethetti

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER