ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI RİZE ŞUBESİNDEN GENEL MÜDÜR ALİM’E PLAKET

Ziraat Mühendisleri Odası Rize Şube Başkanı Murat Genç ve bir kısım Rize Şubesi YK üyeleri, Çaykur Genel Müdürü ve YK Başkanı Yusuf Ziya Alim’i ziyaret ederek “Çay tarımına katkıları ve ziraat mühendislerine verdiği destekleri için plaket takdim ettiler.”

ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI RİZE ŞUBESİNDEN GENEL MÜDÜR ALİM’E PLAKET

Haber: Bayram Ali Kavalcı

Çaykur bünyesinde görev yapan ziraat mühendislerinin son yılların en başarılı ve verimli yıllarından birini geçirdiği belirten Ziraat Mühendisleri Odası Rize Şube Başkanı Murat GENÇ: “Kurum bünyesinde faaliyet gösteren mühendis arkadaşlarımız kendilerine sağlanan çalışma ortamından, çalıştıkları kuruma katkı sağladıkları ve mesleklerinin gereğini yapabildikleri için mutlular. Bu ortamı sağladığı ve çay tarımına verdikleri destek için, ÇAYKUR Genel Müdürümüze odamız adına teşekkür ediyoruz. İnşallah bu verimli çalışma ortamı karşılıklı görev anlayışı içerisinde kurumumuza ve çay sektörüne daha iyi hizmetler olarak geri dönecektir” dedi

Çaykur ve çay sektörü için en iyisini yapma gayreti içerisinde olduklarını belirten Çaykur Genel Müdürü ve YK Başkanı Yusuf Ziya ALİM: “Karşılıklı görev anlayışı içerisinde ziraat mühendisi arkadaşlarımızla son yılların en faydalı sezonunu geçirdik. Amacımız çay ve Çaykur için en iyisini yapmak. Bu konuda tüm paydaşlarımızla verimli bir çalışma ortamı içerisinde olmaktan son derece memnunuz. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2021, 11:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rahmi Birben
Rahmi Birben - 2 yıl Önce

Vay bee.bayağıda hizmet vermişti.

SIRADAKİ HABER