Zemin yenileme çalışması başladı

Pazar Şehir Stadında zemin çalışmalarına başlandı.

Zemin yenileme çalışması başladı

Pazarspor stadında bugün itibarıyla zemin çalışmasına başlandı.

ZEMİN ÇALIŞMALARI İÇİN DAHA ÖNCE İHALE YAPILMIŞTI

Pazar Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği'nce (KÖYDES) Pazar Şehir Stadı ek tribün yapımı, tribün üzerinin kapatılması ve zemin yenileme işi ihalesi Spor Toto Teşkilat Başkanlığınca 26.09.2013 tarihinde kabul edilerek bir milyon160 bin lira ödenek tahsisine karar verilmişti.
Pazarspor Kulübünün tribünün büyütülmesi talebi doğrultusunda açık tribün iki yöne büyütülerek üzerinin kapatılması için önce projesi ihale edilerek projesi çizdirilmişti.

Akabinde 661 bin 134,23 lira yaklaşık maliyetli tribün büyütme ve üzerinin kapatılması ile 479 bin 711,28 lira yaklaşık maliyetli zemin yenileme işleri ihale edilmiş ve İhale sonunda tribün kısmı 550 bin lira+KDV, zemin yenileme kısmı 415 bin 254 lira+KDV bedelle ihale edildi.

Spor Toto Teşkilat Başkanlığına sunulan projeye ilave olarak yaklaşık 50 metre tribün büyütülmesi ve üzerinin kapatılmasını da kapsayan işlerde stadın Pazarspor'dan teslim alınmasından sonra tribünün 120 gün, zeminin 90 günde tamamlanarak tekrar Pazarspor'a teslim edilmesi planlanmaktadır."Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2014, 04:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER