Yeni bir iş kapısı aralanıyor

Yeni bir iş kapısı aralanıyor

Yeni bir iş kapısı aralanıyor

PAZAR-Pazar Ziraat Odası Başkanlığı öncülüğünde yeni bir istihdam kapısı açıldı.

Çayeli Ziraat Odası ile birlikte yeni bir projeyi hayata geçirmek için ilk adımı attıklarını söyleyen Pazar Ziraat Odası Başkanı Nurettin İnce yaptığı açıklamada şu müjdeleri verdi.

Bu proje ile evde bile gelir elde edebilirsiniz ama bunun şartları var diyerek yapılması gerekenleri şu şekilde anlattı

EĞİTİM BAŞLIYOR

Pazar Ziraat Odamızın öncülüğünde Çayeli Ziraat Odamızla birlikte 23-50 yaş aralığında çay sektöründe faaliyet göstermek isteyen, evinde kendi Emeği ile butik çay üretimi yapmak isteyen ve çay tadımcılık mesleğinin eğitimini almak isteyen üyelerimize pazar ziraat odası olarak anlaşma yaptığımız “ÇAY AKADEMİSİ” firma aracılığı İle eğitim verilecektir.”

EĞİTİM 5 GÜN SÜRECEK

Başkan Nurettin İnce, eğitime katılanlara sertifika verilecektir ifadelerini kullandığı açıklamada ; “Eğitime katılmak isteyen üyelerimizin Pazar Ziraat Odamız Genel Sekreterliğine 13-6-2022 tarihi mesai birimine kadar müracaat etmeleri rica olunur” dedi.

Eğitim Programı

20-06-2022 tarihinde başlayacak ve 5 gün sürecektir.

Eğitim sonunda halk eğitim sertifikası ve katılım belgesi verilecektir.

Tüm üyelerimize duyurulur.

YORUM EKLE
YORUMLAR
M. K.
M. K. - 1 yıl Önce

Öncelikle böyle bir iş istihdamı sağlamaya çalışan Nurettin inceyi tebrik ediyorum, umarım bu girişimi ilçemiz, insanlarımız ve kendileri için başarılı sonuç verir, düşünmek, uygulamak ve başarıya ulaşmak için adım atma cesaretinde bulunmak ilçemize ve insanlarımıza güzel günler getirecektir. Kolay gelsin, emeğiniz güzel bi sonuç alsın inşAllah.

SIRADAKİ HABER