Türkiye 1.leri Ahmet Mesut Yılmaz İlkokulu’ndan çıktı

Türkiye geneli Okulistik Deneme Sınavında 3.sınıflar arsında Türkiye 1.leri Pazar Ahmet Mesut Yılmaz İlkokulu’ndan çıktı

Türkiye 1.leri Ahmet Mesut Yılmaz İlkokulu’ndan çıktı
Ali Akyıldız(Kaçkar53.com)
Türkiye geneli Okulistik Deneme Sınavında 3.sınıflar arsında Türkiye 1.leri Pazar Ahmet Mesut Yılmaz İlkokulu’ndan çıktı.


3.Sınıflar arasında 03.03.2016 tarihinde yapılan ve 71199 kişinin katıldığı Türkiye sınavında sorulan 65 soruya % 100 tam cevap vererek 1.liği elde eden Pazar İlçesi Mesut Yılmaz İlkokulu öğrencilerinden Batın Aral Keskin ve Hamitcan Büyükterzi ye ödülleri verildi.
Okul öğretmenleri Vildan Hazır, Fatih Irmak, Müdür Yardımcısı Mustafa Atabay, öğrenciler ve velilerin bulunduğu törende Plaketlerini Müdür Yardımcısı Mustafa ATABAY verdi.
Atabay “ Sınavlarda 65 soruya tam cevap vererek 71199 kişi arasında Türkiye 1.olan okulumuz öğrencilerini kutluyorum. Emeği geçen öğretmenlerimize ve öğrencilerimizin velilerine teşekkür ediyorum” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2016, 07:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
halim demirccioğlu
halim demirccioğlu - 8 yıl Önce

darısı tüm öğrencilerin başına fatıh hocamı da kutluyorum

Ali Akyıldız
Ali Akyıldız - 8 yıl Önce

ogretmenlerini tebrik ediyorum..

şükran yangın üst
şükran yangın üst - 8 yıl Önce

öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi kutluyorum

pazarr
pazarr - 8 yıl Önce

Pazar için. Okul için öğretmenler için iyi bir prestij oldu.Tebrikler

Hızır Çatan
Hızır Çatan - 8 yıl Önce

Koca yürekli genç kardeşlerimizi Kutlarım birkez daha güzel ilçemizin ismini öne çıkarıp bu ilçenin gençleri çok önemli olduğunu bir kez daha göstermiş oldular

Hüseyin Aksu
Hüseyin Aksu - 8 yıl Önce

sıfır hata yapan herkes 1. olarak değerlendiriliyor zaten.. pazarlılara birisi gerçeği söylesin :) türkiye'de çok var.. hey Allahım yaaa..

SIRADAKİ HABER