TSO MESLEKİ YETERLİLİK SERTİFİKA TÖRENİ DÜZENLENDİ

Hopa Ticaret ve Sanayi Odası (HTSO) tarafından düzenlenen “Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu Seviye-5 Sınavı’na girip başarılı olan kursiyerlere düzenlenen tören ile sertifikaları verildi.

TSO MESLEKİ YETERLİLİK SERTİFİKA TÖRENİ DÜZENLENDİ

Hayati Akbaş

HOPA-Hopa Ticaret ve Sanayi Odası (HTSO) tarafından düzenlenen “Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu Seviye-5 Sınavı’na girip başarılı olan kursiyerlere düzenlenen tören ile sertifikaları verildi.

Hopa Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirilen Sertifika Töreni’ne; Hopa Ticaret ve Sanayi Odası (HTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek, Genel Sekreter Hamdi Yıldırım ile kursiyerler katıldı.

Sertifika Töreni öncesinde bir konuşma yapan HTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek şunları kaydetti:

“Hopa Ticaret ve Sanayi Odası (HTSO) ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi (MEYBEM) tarafından yürütülen Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Sınavları” kapsamında “Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu Seviye-5 Sınavı ”nın 3’üncüsünü yaparak toplam 91 kursiyere yeterlilik belgesi verdik. Yetki Belgesi almaya hak kazanan kursiyerlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.” dedi.

Başkan Akyürek’ in konuşmasının ardından Oda Genel Sekreteri Hamdi Yıldırım ile birlikte başarılı olan kursiyerlere sertifikaları verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER