Said Yaşıyan, RTEÜ’ deki görevinden ayrılıyor

Said Yaşıyan, RTEÜ’ deki görevinden ayrılıyor

Said Yaşıyan, RTEÜ’ deki görevinden ayrılıyor

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Said Yaşıyan, belediye başkan aday adaylığı için görevinden istifa ediyor.

31 Mart 2024'de yapılacak mahalli idareler seçimi öncesinde Rize'nin Ardeşen ilçesinde AK Parti'den belediye başkan aday adayı olmak için başvuruda bulunacak olan RTEÜ Genel Sekreter Yardımcısı Said Yaşıyan, 20 Kasım Pazartesi (Yarın) görevinden istifa edecek.

İstifasını RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Yusuf Yılmaz'a sunacak olan Said Yaşıyan, aday adaylığı başvurusunu 20 Kasım Pazartesi günü AK Parti Rize İl Başkanlığı'na yapacak.

ÖZ GEÇMİŞİ

Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı kurumlarda yıllardır üst düzey yöneticilik görevlerini başarıyla icra eden Said Yaşayan,1997 yılında Artvin’de başlayan Eğitim süreci sırasıyla Hopa, Arhavi, Ardeşen Okul Müdürlüğü, Hemşin Halk Eğitim Müdürlüğü, Ardeşen Şube Müdürlüğü, Pazar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden sonra 10 yıl Trabzon ilçesi Yomra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve en son olarak Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcılığına getirilmişti.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2023, 21:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömer Hakkatapan
Ömer Hakkatapan - 2 hafta Önce

İyi bir yönetici olduğunu biliyorum. Ardeşen Belediyesindede Başarılı olacağına inanıyorum. Hayırlı olsun, Allah Muaffak etsin.

Hudisalı Genç
Hudisalı Genç - 2 hafta Önce

Yakışır güzel insan

Pazarlı Genç
Pazarlı Genç - 2 hafta Önce

Güzel insan tebrik ediyoruz başarılar diliyoruz pazar halkı daime sizi destekler ilçemizde NAMLI'ya ardeşen ilçesinde YAŞIYAN'a sonsuz başarılar

SIRADAKİ HABER