RİZE’NİN “RENK”İ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

Rize Eğitime Nitelik Kazandırma Projesi çerçevesinde düzenlenen Okullar Arası Öğretmenler Voleybol Müsabakalarında İlçe Birincisi olarak Pazar'ı Rize’de temsil eden Atatürk Anadolu Lisesi, İl Şampiyonu oldu.

RİZE’NİN “RENK”İ ATATÜRK ANADOLU LİSESİ
    Rize’de oynanan ilk maçta Kalkandere, ikinci maçta Gündoğdu , üçüncü maçta Rize Spor Lisesini çok çekişmeli bir maçtan sonra 3-2 yenerek finale yükselen Atatürk Anadolu Lisesi final  maçında Ardeşen İmam hatip Ortaokulu ile karşılaştı. İlk iki seti kaybeden ve 2-0 yenik duruma düşmesine rağmen müthiş bir geri dönüşle maçı 3-2 kazanan Atatürk Anadolu Lisesi İl Şampiyonu oldu.
    Maçı izleyen İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Kalender, İl Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü Mustafa Çelik, Pazar İlçe Milli Eğitim Müdürü Nimet Büyük ve okul müdürleri takımları tebrik ederek ödüllerini verdi.
     Atatürk Anadolu Lisesi Müdürü Kamil Görmüş, “ Öğretmen arkadaşlarım turnuva başlangıcından itibaren il şampiyonu olacaklarına inanmışlardı. Bu şampiyonluk, bu inanmışlığın bir neticesidir. İlçemizi temsilen ilde şampiyon olan öğretmen arkadaşlarımı yürekten tebrik ediyor, bu birliktelik ruhu ve inançla sportif, kültürel ve akademik olarak  daha büyük başarılara imza atacaklarına inanıyorum. “ dedi. Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2016, 14:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
pazarlı
pazarlı - 7 yıl Önce

tebrikler

dayı
dayı - 7 yıl Önce

pazar her zaman farkını ortaya koyar

selim
selim - 7 yıl Önce

okulunuzu ve emeği geçenleri kutluyorum

Mustafa Akgün
Mustafa Akgün - 7 yıl Önce

Tebrikler

SIRADAKİ HABER