RİZE’DEKİ KARAKOYUNLU AİLESİ AFYONKARAHİSAR’LI ŞEHİT VE GAZİLERİ AĞIRLADI

Anadolu Karakoyunluları Kültür ve Dayanışma Derneği, Afyonkarahisar şehit ve gazi ailelerini Rize’ de konuk etti. TBMM 22. Dönem AK Parti Milletvekili Sayın Mahmut KOÇAK öncülüğünde Türkiye genelinde şehit ve gazi aileleri arasında gönül köprüsü oluşturmak için yapılan çalışmalar neticesinde Rize’ye gelen şehit ve gazi aileleri, Rize’deki ilgililer tarafından sevgi ve şükran ile karşılanıp, gönüllere yerleştirildi.

RİZE’DEKİ KARAKOYUNLU AİLESİ AFYONKARAHİSAR’LI ŞEHİT VE GAZİLERİ AĞIRLADI

Afyonkarahisarlı olan, Güneysu İlçesi Kaymakamı Sayın Davut Düzgün’ün ev sahipliğinde misafir hemşerilerine verilen yemekte konuşan Anadolu Karakoyunluları Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Sayın Recep Ali KARAKOYUN, ‘’Afyonkarahisarlı şehit ve gazi ailelerini Rize’mizde konuk etmekten büyük bir onur ve sevinç duyduk. Türkiye’ de ki tüm şehit ve gazi ailelerimiz arasında gönül köprüsünün kurulmasına öncülük etmek için kolektif bir çalışma geliştireceğiz. Rize’deki bu tarihi programımıza emeği geçen, Afyonkarahisar eski Milletvekilimiz Sayın Mahmut Koçak ve Güneysu Kaymakamımız Sayın Davut Düzgün’e şükranlarımızı ve tüm Anadolu Karakoyunluları Kültür ve Dayanışma Derneği üyelerine de tebrik ve teşekkürlerimi sunuyorum. Hedefimiz inşallah 81 ilde aynı toplantıları gerçekleştirmek ve tüm şehit ve gazi ailelerini birleştirip büyük bir aile oluşturmaktır. Anadolu Karakoyunluları Kültür ve Dayanışma Derneği olarak, Ülkemiz ve milletimizin milli ve manevi değerlerine sahip çıkmaya ve her zaman yanlarında ve yakınlarında olmaya devam edeceğiz. Milli ve yerli vizyonumuzla her zaman hayırlı ve duyarlı adımlar atmaya ve kalıcı hizmetler yapmaya devam etmek milli bir davamızdır.” şeklinde konuştu.

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali kemal BÖLÜKBAŞ
Ali kemal BÖLÜKBAŞ - 4 yıl Önce

Sayın kavalcı bey Haberin başlığı oldumu şimdi

Yavuz Pederlioğlu
Yavuz Pederlioğlu - 4 yıl Önce

Sayın başkan Recepali Karakoyuna ve karakoyunlu ailesine böyle güzel buluşmalara vesıle olmaları gurur verern çalışmalardır.Kendilerine ve ekibine çalışmalarında başarılar

SIRADAKİ HABER