Pazarlılar Derneği hızlı çalışıyor. Yeni Bina açılışa hazır

Pazarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği yeni yönetimi Dernek başkanı Selahaddin Bal başkanlığında yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Rize Pazar milletvekili Osman Aşkın Bak’ı ve Rizeli (Kalkandereli) İstanbul milletvekili Erkan Kandemir’i TBMM’de ziyaret ettiler.

Pazarlılar Derneği hızlı çalışıyor. Yeni Bina açılışa hazır
Başkan Selahaddin Bal TBMM ziyareti ile ilgili yaptığı açıklamalarda "güçlü Pazar derneğiyle,güçlü Rize yaratmak" sloganımızla Dernek hakkında ki sunumundan sonra Pazar paydası altında Pazar için yapılabileceklerimiz konusunda istişarede bulunduk” dedi.


“Sayın vekilimize Türkiye’de ayrıcalıklı olan Rizeliliğimizin daha da ayrıcalıklı bir şekilde tanıtmak, geniş kitlelere yaymak ve yeni nesil gençlerimize örf ve adetlerimizi birlik ve beraberlik duygusu içinde yaşatıp, duyuracağımızı paylaştık” diyen Bal,


Sözlerini “Vekillerimizi Derneğimizin Necati Bey Cad. no: 44/9-10 adresinde ki yeni yerinin açılışına davet ettik. Artık Ankara ya gelen ve Ankara da yaşayan Pazarlıları karşılayabileceğimiz yeni bir evimiz mevcuttur” diyerek devam eden  Bal, "Tüm Pazarlıları 8 Mayıs 2016 günü yapacağımız açılışa bekliyoruz, ayrıca Rize Milletvekili Pazarlı hemşerimiz Osman Aşkın Bak ve Erkan Kandemir’e yönetim olarak bizleri konuk ettikleri için çok teşekkür ediyoruz. ‘’Hep birlikte Pazar için.’’ diyerek birlik mesajlarını ileterek tamamladı. 

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2016, 20:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
PAZARLI
PAZARLI - 7 yıl Önce

i̇yi̇ başladilar.i̇nşAllah sonu da i̇yi̇ geli̇r

AHMET
AHMET - 7 yıl Önce

bi̇r pazarli olarak böyle güzel çalişmalara hasretti̇k.umarim enerji̇ni̇z bi̇tmez

BEN ÖĞRENCİ
BEN ÖĞRENCİ - 7 yıl Önce

pazarlilar derneği̇nde artik muhatap bulacağimiza sevi̇ndi̇m.bi̇rli̇k ve beraberli̇k i̇çi̇nde olunursa başari da geli̇r

SALİM
SALİM - 7 yıl Önce

pazarin ve pazarlinin yeri̇ mi̇ ve ankara da i̇nanmak i̇stemi̇yorum.ama i̇nşAllah olur

imda cin
imda cin - 7 yıl Önce

başarılar dılerım doğu karadenız eksres 5496526153 sevgılerımle

SIRADAKİ HABER