Pazarlı Sporcular İstanbul'a Madalya için gidiyorlar

14 Mart 2016 Perşembe günü İstanbul’da yapılacak olan FİTNESS (Vücut Geliştirme Sporu ) yarışmalarına katılacak olan Sporcular Madalya için gittiler.

Pazarlı Sporcular İstanbul'a Madalya için gidiyorlar
Sporcular adına açıklamalarda bulunan Oğuzhan Engin “Fitness, çoğunlukla vücut geliştirme olarak algılanır. Birbiriyle alakası olmayan bu iki sporun bu şekilde algılanmasının en büyük sebebi ise, fitness yapan bir kişinin kaslı görünmesidir. Her spor dalı gibi, fitness da kas gelişimini sağlar ve vücuda estetik bir görünüm kazandırır. Fitness ile vücut geliştirme arasında çok büyük bir fark bulunur. Bu fark bilindiğinde, bu kavramların birbirine karıştırılması imkansız hale gelir. Fitness, bedenin sağlıklı olması için uygulanan bir spor çeşididir” dedi.
Engin “ 14.04.2016 Perşembe günü İstanbul Beylikdüzü’nde TÜYAP’ta yapılacak olan Vücut Geliştirme ve Fitness yarışmasına 5 kişi katılacağız. Arkadaşlarım Fatih Dönmez, Okan Bal, Bayram Parlak, Serdar Tonyalı ve ben Pazar adına katılıp dereceye girmeye çalışacağız. Bize Destek olan Pazar Belediye Başkanımız Ahmet Basa ’ya teşekkür ediyorum” dedi. 
Kaçkar53.com paylaşan: abuzun
Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2016, 15:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER