Pazar’da Damak Tadında Bir Pastane Daha açıldı

Pazar'da Derhan Pastanesi Hizmet Açıldı.

Pazar’da Damak Tadında Bir Pastane Daha açıldı

PAZAR-Fatma Yudum ve Bahrican Yenikurtuluş çifti, ilçenin Güzelyalı Mahallesinde ilçeye yakışır güzellikle modern bir işletmeyi açarak hizmete kazandırdılar.

Yaş pasta, tatlı - tuzlu kurabiye, kuru pasta, sütlü tatlılar, simit, poğoça, baklava vb. soğuk sıcak içecek çeşitleriyle Pazar’da damak tadı olacaklarını ifade eden işletme sahibi Fatma Yudum ve Bahrican Yenikurtuluş çifti, ”Pastanemizde sabah 06.00’dan akşam 23.00’a kadar müşterilerimize hizmet vereceğiz. Günün ilk saatlerinde taze poğaçalarımızla Pazarlı hemşerilerimizin ve misafirlerimizin damak tadına hitap edeceğiz. İnsanların ilgisinden çok memnunuz. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize, açılışımıza iştirak edenlere de teşekkür ediyoruz” dediler.

Açılışı Başkan Basa ile CHP İlçe Başkanı Kazım Balta yaptı.Başkan Basa "işyerinin sahiplerine, ilçemize ve vataandaşlara hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Yeni işyerinin açılışına , Pazar Belediye Başkanı Dr. Ahmet Basa, CHP Pazar İlçe Başkanı Kazım Balta, Belediye Meclis Üyesi Selçuk Vatandaşlar ile misafirler iştirak ettiler.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2022, 10:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
ENGİN ENGİN
ENGİN ENGİN - 1 yıl Önce

Hayırlı olsun helal kazançlar inşAllah

Özkan ATAMAN
Özkan ATAMAN - 1 yıl Önce

İşletme sahiplerine ve pazarlılara hayırlı olsun

Eyvah
Eyvah - 1 yıl Önce

Sayın belediye başkanının üç fotoğrafıda ilginç bir vücut diline sahip rahmetli Bülent Ecevit’i hatırlattı

SIRADAKİ HABER