Pazar'da Üniversite Derneği kongresi yapıldı.Başkan ve yönetim belli oldu

Pazar'da kurulu bulunan fakülte Derneği'nin olağan genel kurulu tek liste ile yeni yönetimini belirledi.

Pazar'da Üniversite Derneği kongresi yapıldı.Başkan ve yönetim belli oldu

Dernek binasında gerçekleştirilen Pazar İlçesi Eğitim, Üniversite Birimleri, Araştırma ve Geliştirme Derneği’nin Olağan Genel Kurulunda oybirliğiyle Sadık Hür yeniden başkan seçildi.

Kongrede Pazar Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi ile yüksekokulun sorunları, derneğin faaliyet alanları, yapılması gereken işlemleri, geleceğe dönük plan ve programlar dile getirilerek görüş alışverişinde bulunuldu.

Dernek olarak okula kurulduğu günden ve öncesinde her türlü desteği vermeye çalıştıklarını belirten Başkan Hür, “Fakülte ve yüksekokulumuz çok güzel bir yerde bulunuyor. Herkesin görmesini istiyoruz. Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültemiz var, yüksekokulumuz var. Biz yetkilerden dernek olarak zaman zaman dile getirdiğimiz gibi fakülte ve yüksekokulumuzun daha ileri bir noktaya ulaşması için daha güzel çalışmalar planlayıp çalışacağız.” dedi.

Hür, önümüzdeki dönemde daha faal birf dernek çalışması içerisinde olacaklarını da belirterek, yapılan ve yapılacak çalışmaların periyodik olarak basın yoluyla kamuoyunun bilgilendirileceğini de sözlerine ekledi.

Sadık Hür başkanlığında oluşan Eğitim, Üniversite Birimleri, Araştırma ve Geliştirme Derneği’nin yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Dr. Ahmet Basa, Prof. Dr. Turan Yüksek, Halit Savaş ve Abdullah Uzun.

Denetleme kurulu üyeliklerine ise Hızır Tonyalı, Naci Güven ve Orhan Tafralı seçildi.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2018, 11:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER