Öğrencilerden Pazar Belediyesine ziyaret

Rize-Pazar Veysel Vardal İlkokulu öğrencileri Öğretmen Gülfiraz Şanlı ile birlikte Pazar Belediyesini ziyaret ederek birimleri gezdiler.

Öğrencilerden Pazar Belediyesine ziyaret

 Pazar Veysel Vardal İlkokulu öğrencileri "Yerel Yönetimler" dersinde işlemiş oldukları konuları yerinde tespit için Pazar Belediye Başkanlığını ve Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek uygulamalı bilgiler aldılar.

  Veysel Vardal İlkokulu 4/A sınıfı öğrencileri ve Öğretmen Gülfiraz Şanlı tarafından gerçekleştirilen ziyaret kapsamında Pazar Belediye Başkan Yardımcısı Enver Ergenç,Kültür ve Sosyal İşleri Müdürü Abdullah Uzun ile görüşme yaptılar.

Öğretmen Gülfiraz Şanlı ziyaret ile ilgili "Okulumuzda program gereği işlemekte olduğumuz "Yerel Yönetimler" dersini pratikte görmek için bu ziyaretimizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz" açıklamasında bulunan Öğretmen Şanlı; daha sonra ise "Öncelikle Pazar Belediyemize,ardından muhtarlar derneğine uğrayarak yapılan çalışmalar hakkında birim amirlerinden bilgiler alıyoruz"dedi. 

Konu ile ilgili soru soran öğrencilere başkan yardımcısı Enver Ergenç, Abdullah UZUN ve birim amirleri tarafından cevaplar verildi.

 
Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2014, 04:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER