Numan Kurtulmuş’un Rize temasları

Heyet, İl Başkanlığı ve İlçe Başkanlığımızı ziyaret ederek, İl yönetimimiz, İlçe başkanları ve teşkilat mensuplarıyla toplantı gerçekleştirdi

Numan Kurtulmuş’un Rize temasları

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Hayati Yazıcı, Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, beraberindeki AK Parti MYK üyeleri ve Rize milletvekilleri ile birlikte bir dizi ziyaret kapsamında Rize’ye geldi

Ak Parti Rize İle Başkanlığından yapılan açıklamada, İl Başkanlığı ve İlçe Başkanlığımızı ziyaret ederek, İl yönetimimiz, İlçe başkanlarımız ve teşkilat mensuplarımızla toplantı gerçekleştirdi"

Toplantıya, Genel Başkan Vekilimiz Numan Kurtulmuş, Rize ziyaretleri kapsamında İl Başkanlığımızda Basın Toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya Genel Başkan yardımcılarımız Hayati Yazıcı, Ömer İleri, Mustafa Şen, MKYK üyelerimiz Mücahit Birinci, Hikmet Ayar, Metin Külünk, Bayram Şenocak, Davut Coşkun Şiviloğlu, Melek Şimşek, Fethan Baykoç, Ahmet Büyükgümüş, Mustafa Canbey, İffet Polat, Seda Sarıbaş,Hasan Turan, Rize Milletvekillerimiz Osman Aşkın Bak, Muhammed Avcı, İl Başkanımız İshak Alim, İl Yönetim Kurulu üyelerimiz ve basın mensuplarımız katıldı.” denildi.

Heyet, Muradiye Beldemizde Mesudiye Mahallesinde meydana gelen selde kaybolan Batuhan Delihasan’ın ailesini ziyaret etti. Ardından, Güneysu İlçemizde selden etkilenen vatandaşlarımıza ve esnaflarımıza taziye ve geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Çayeli İlçemizde Büyükköy ve Madenli Beldemizde vatandaşlarımızla bir araya geldiler” ifadelerine yer verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER