Kaymakam Akın’da Ziyaret

Pazar ilçesi Yeşilköy’de bulunan RİZE-ARTVİN Havalimanı’na ziyarette bulunan Pazar Kaymakamı Mustafa Akın, ilgililerden bilgiler aldı.

Kaymakam Akın’da Ziyaret

PAZAR-Pazar ilçesi Yeşilköy’de bulunan RİZE-ARTVİN Havalimanı’nına ziyarette bulunan Pazar Kaymakamı Mustafa Akın, ilgililerden bilgiler aldı.

Türkiye’nin deniz dolgusuyla inşa edilen ikinci pisti olan Rize-Artvin Havalimanı’nında, 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev’in katılımıyla Pazar ilçesinde açılışının ardından seferlere başlandı.

5 yılda tamamlanan Rize - Artvin Havalimanı, yıllık 3 milyon yolcu kapasiteli terminali, destek üniteleri ve diğer birimleriyle gerçekten gurur verici bir eser oldu.

PAZAR KAYMAKAMI AKIN’DAN ZİYARET

Kaymakamlıktan yapılan açıklamada,” ilçemizde bulunan Rize-Artvin havalimanının da görev alan kurumların etkin ve verimli bir şekilde faaliyetlerini sürdürmeleri hususunda Kaymakam Mustafa Akın, gözlem ve denetimlerde bulundu. Sayın Kaymakamız Akın’a, Devlet Hava Meydanları Müdür vekili Fikret AKBULUT, Pazar İlçe Emniyet Müdürü Mesut DEMİRDAŞ eşlik etti” ifadelerine yer verildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2022, 10:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rauf saner
Rauf saner - 1 yıl Önce

Hayırlara vesıle olsun

SIRADAKİ HABER