Karal Tartışmalara Son Noktayı Koydu

AK Parti Rize milletvekili Hasan Karal basın mensuplarıyla bir araya geldiği toplantıda Rize’deki projeleri ve yatırımları değerlendirirken bu projeler üzerinden yanlış algılar oluşturulması sonrası ortaya çıkan tartışmalara son noktayı koydu.

Karal Tartışmalara Son Noktayı Koydu
Karal özellikle havalimanı ve 10 numara projeler üzerinden milletin kafasının karıştırılmaya çalışıldığını ifade ederek, muhalefet partilerinin siyasetçilerini de AK Partinin projelerini eleştirmek yerine Rize için bugüne kadar ne yaptıklarını açıklamaya davet etti.

Karal, bazı yayın organları tarafından atılan, ‘Havalimanı Bizim Gündemimizden Çıktıbaşlıklarının yanlış anlaşıldığını belirterek, “ Biz yapacağımızı yaptık. Bizim buradaki sorumluluğumuz böyle bir projenin gündeme getirilmesi ve hükümetin programına sokulmasıydı dedim. Biz bunu yaptık. Artık bundan sonra başka projelere bakacağız. Bu iş kendi mecrasında işlemeye devam etmektedir. Ulaştırma bakanı gereken açıklamayı yapmıştır. Ama özellikle Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın ve ulaştırma bakanımızın bu ifadelerini yeterli bulmayan arkadaşlarımız bizim üzerimize ısrarla gelmektedirler. Ben de dedim ki bu iş bizim gündemimizden çıktı. Hükümet bunu programına aldı ve bunu fiilen devam ettiriyor.” Diye konuştu
 

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2016, 12:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER