KAHRAMANLARIMIZIN AİLELERİ BİRARAYA GELDİ..

Rize Valiliğinin organize ettiği Cumhurbaşkanlığı talimatları ve himayeleriyle 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri içerisinde tertiplenen şehit yakınları ile gazi ve ailelerinin onuruna yemek verildi.

KAHRAMANLARIMIZIN AİLELERİ BİRARAYA GELDİ..

Vatan savunmasında şehit ve gazi olan kahramanlarımızın Ailelerinin bir araya geldiği Programa ; Rize Valisi Erdoğan Bektaş, İl Jandarma Komutanı Albay Semih Coşkun, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Emniyet Müdürü Saadettin Aksoy, Cumhuriyet Başsavcısı Osman Köse, Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, İl Müftüsü İsmail Yalçın, Şehit Aileleri Dernek Başkanı Kemal Aksu katıldı.

15 Temmuz gecesi cesaretleri, dirayetleri, kararlı ve dik duruşlarıyla tarih yazan Şehit ve Gaziler için düzenlenen yemek, Rahmi Çörek’in Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başlatıldı.

Rize Valisi Erdoğan Bektaş ve Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ın şehit yakınları ile gazi ve ailelerine yaptıkları konuşmaların ardından hep birlikte yemek programına geçildi.

Beşyüze yakın şehit yakınları ile gazi ve ailelerinin buluştuğu yemek İl Müftüsü İsmail Yalçın’ın Dua ları ile sona erdirildi.

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2017, 19:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER