Dinamik Denetimler devam ediyor

Pazar İlçe Kaymakamı Ayhan Terzi’nin koordinasyonunda, Dinamik Denetim Modeli kapsamında işletmelerde Kovid-19 tedbirlerine yönelik denetimler devam ediyor.

Dinamik Denetimler devam ediyor

PAZAR-Pazar İlçe Kaymakamı Ayhan Terzi’nin koordinasyonunda, Dinamik Denetim Modeli kapsamında işletmelerde Kovid-19 tedbirlerine yönelik denetimler devam ediyor.

İçişleri Bakanlığı tarafından ülke genelinde kontrollü normalleşme dönemine geçilmesinin ardından başlatılan dinamik denetim çalışmaları devam ediyor.

İlçe Kaymakamlığından yapılan yazılı açıklamalarda şu ifadeler yer verildi. “İlçemizde her bir iş kolu ya da mekanın uzmanlık bilgisi göz önünde bulundurularak ekiplerimiz bugün ilçe merkezinde ve köylerimizde vatandaşlarımızın yoğun olarak bulunduğu marketler, bakkal, dolmuş ve taksi durakları, pazar yerleri ve iş yerlerine giderek tedbirlere uyulup uyulmadığını kontrol ettiler. İş yeri çalışanlarına ve vatandaşlarımıza bilgilendirme yapılarak maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulunuldu. Ekiplerimiz ayrıca ilçemizde izleme tabi olan vatandaşlarımızın ikametlerinde olup olmadıklarını ve kurallara riayet edilip edilmediğini kontrol etmiştir. Vatandaşlarımızın sağlığı için ekiplerimiz denetimlerini her gün yapmaya devam edecektir.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER