Davetliler Kan bağışında bulundular

Eğitim ve öğretimin sona ermesine sayılı günler kala, altı yıldır, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu, Rize Yeşilçay Yurtkur Müdürü Ensar Mutlu tarafından organize ve ikram edilen, öğrenci, öğretmen, bürokrat, idareci, STK ve Rize basının davet edildiği dayanışma, sevgi ve öğrencilerle aynı ortamı paylaşma yemeğine bu yılda yüzlerce davetli katıldı.

Davetliler Kan bağışında bulundular
Bu davete katılan yüzlerce kişiden öğrencilerde dâhil olmak üzere, Kızılay Rize Şubesi gezici kan aracına 50 ünite kan bağışında bulundular.


Yeşilçay Yurtkur Müdürlüğü bahçesinde gerçekleşen geleneksel Yeşilçay Yurtkur öğrencileriyle birlikte dayanışma ve paylaşma yemeğine,  Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, RTE Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Rize Devlet Hastanesinden çok sayıda doktor ve İdareci ile Rize’de hizmet veren onlarca kamu kurum ve çeşitli özel kuruluşların müdürleri, memurları, işçileri, STK Başkanları,  Rize’de görev yapan yazılı ve görsel basının temsilci ve muhabirleri katıldılar.HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI
 

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2014, 01:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER