Belediye yol çalışmalarında hız kesmiyor

Yol genişletme, betonlama ve kaldırım çalışmaları ile parke taş döşeme aralıksız devam ediyor.

Belediye yol çalışmalarında hız kesmiyorPazar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince, Cumhuriyet Mahallesi Tütüncüler köyü güzergâhında yol betonlama ve İlçe Stadı Dere boyunda kaldırım çalışmaları ile Cumhuriyet Mahallesi DSİ yolunda kilitli parke döşeme çalışması sürüyor.

Çalışmaların aralıksız devam edeceğini belirten Belediye Başkanı Ahmet Basa, “Pazar Belediyesi olarak, gelişigüzel ve günübirlik düşüncelerle değil, belirli bir çalışma planı çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Geldiğimiz günden bu yana kurumsal yapıya uygun çalışmanın gereklerini yerine getirmeye çalıştık.

bu kapsamda Cumhuriyet Mahallemizin 2 bin 500 metrelik yol genişletme ve betonlama çalışmaların sonuna geldik.

Şu an yine Cumhuriyet Mahallesi’nin Tütüncüler köyü güzergâhında 2 bin 400 metrelik bölümünde yol genişletme ve betonlama çalışmalarımız sürüyor.

Bu arada İlçe Stadı dere boyu mevkisinde 4 metre genişliğinde 500 metre uzunluğundaki kaldırım çalışmamızın imalatını tamamladık.

Ayrıca Cumhuriyet Mahallesi DSİ yolu mevkisinde bin metre kilitli parke döşeme çalışmalarımız devam ediyor. Çalışmalarımızı en kısa zamanda bitirip, yolları halkımızın hizmetine sunacağız"
dedi.


Basa, sürdürdükleri çalışmaları ilçenin diğer cadde ve sokaklarında da hız kesmeden devam edeceklerini söyledi. 

 


Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2013, 17:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
mevlüt ali biber
mevlüt ali biber - 9 yıl Önce

sn.başkanın çalışmalarını takdirle karşılıyoruz.mücavir alan olan hamidiye huzurkent sitesi önünden necat sağbaş anadolu lisesi ne doğru olan yaklaşık 150 m. lik yola bir sözü vardı.acaba bu konuda çalışmalar ne durumda...

SIRADAKİ HABER