Atamaları yapıldıi

Geçen hafta İŞKUR Bilgi işlem Daire Başkanlığına atanan muhsin YAZICI nın ardından Başbakanlık müşavirliğine Ahmet MİNDER Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda; Çalışma Genel Müdür Yardımcılığına Rizeli Hemşehrimiz Şeref Kazancı atandı.

Atamaları yapıldıi
Geçen hafta İŞKUR Bilgi ilem Daire Başkanlığına atanan Muhsin YAZICI nın ardından Başbakanlık müşavirliğine Ahmet MİNDER Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda; Çalışma Genel Müdür Yardımcılığına Rizeli Hemşehrimiz Şeref Kazancı atandı.


Başbakanlık Müşavirliği ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Ekonomi, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Kültür ve Turizm, Maliye, Milli Eğitim, Orman ve Su İşleri bakanlıklarına ait atamakararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Başbakanlık Müşavirliğine Ahmet Minder'in atanmasına karar verildi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda; Çalışma Genel Müdür Yardımcılığına Şeref Kazancı, Bilgi İşlem Daire Başkanlığına Harun Çiçek, Bakanlık Müşavirliğine Rifat Kayaoğlu, Sosyal Güvenlik Kurumu Rehberlik ve Teftiş Başkanlığına Mustafa Apaydın, Emeklilik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığına Numan Gümrük, İş Müfettişliğine ise Sinan Çörekli atandı.
 

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2014, 02:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER