Ardeşen’de Geçirdiği Kaza Sonucu Hayatını Kaybetti.

Uzun Yıllar Türk Futboluda Yer Alan Teknik Direktör Acı Bir Şekilde Hayatını Kaybetti.

Ardeşen’de Geçirdiği Kaza Sonucu Hayatını Kaybetti.

Son Olarak, Geçtiğimiz Sezon Ardeşengücü SK’da Kısa Bir Süre Teknik Direktörlük Yaptıktan Sonra, Teknik Direktörlük Görevine Ara Veren Teknik Direktör Miraç Yeniay, Ardeşen’de Geçirdiği Kaza Sonucu Hayatını Kaybetti.

Edinilen Bilgiye Göre, Rize’nin Ardeşen İlçesine Bağlı Işıklı Köyündeki Evinin Balkonundan Gece Geç Saatlerden Düştüğü Öğrenilen Miraç Yeniay’ın Cansız Bedeninin Sabah Saatlerinde Yakınları Tarafından Bulunduğu Öğrenildi.

Yeniay’ın Ceseti, Otopsi İçin Trabzon Adli tıp Merkezine Kaldırılırken, Olayla İlgili İnceleme Başlatıldı.ARDEŞENGÜCÜ SK'DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Yeniay’ın Ölüm Haberinin Ardından Ardeşengücü SK Yönetim Kurulundan Taziye MesajıYayınlandı.

Mesaj da Şu İfadelere Yer Verildi; “Bir dönem kısa'da olsa Kulübümüz de görev yapan değerli futbol adamı Miraç Yeniay Hocamız'a Allahtan rahmet, Ailesine ve yakınlarına ve Camiamıza başsağlığı dileriz.” İfadelerine yer verildi.

ARDEŞENSPOR'DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI
Öte yandan Ardeşenspor Yönetimi Kurulu Başkanı Mehmet Çırakoğlu'ndan da Bir Açıklama Geldi.

Çırakoğlu, "Yöremizin Yetiştirmiş Olduğu Değerli Spor Adamı Miraç Yeniay'ı Kaybetmenin Üzüntüsü İçindeyiz. Başta Kederli Ailesi, Dostları ve Bu Acıyı Paylaşan Tüm Camiamıza Başsağlığı Diliyoruz." dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2014, 07:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER