Hafta sonu gezisi KOÇ DÜZÜ Yaylasına

Pazar Kaçkar Fotoğraf Kulübü tarafından 17.07.2016 Pazar Günü KOÇDÜZÜ Yaylasına günübirlik gezi düzenlendi.

Hafta sonu gezisi KOÇ DÜZÜ Yaylasına
Gezi ile ilgili açıklama yapan Başkan Ayla Basa Öztürk “Hafta sonu Koçdüzü yaylasına gezi düzenledik. “Bulutlara dokunmak isteyen bize katılsın” Gezimize katılmak isteyenler Face’den isimlerini yazdırması gerekiyor. Katılımcı sayısına göre araç temin edilecektir. Katılımcıların 17.07.2016 Pazar günü Saat 07.30 da Meydan Parkında hazır olmaları gerekiyor. Saat 08,00 de hareket edilecektir.” Dedi.
Basa “katılımcıların yiyeceklerini ve olumsuz hava koşulları gereği giyeceklerini de yanlarında bulundurmaları gerekir “diyerek açıklamalarını tamamladı.

KOÇDÜZÜ YAYLASI
Rakım: 2400 metre, Ev: 150-160,Yaşam Ünitesi: Adalı Göl Pansiyon, Çamlıhemşin’e bağlı.
           Koçdüzü yaylası Çamlıhemşin sınırlarında Kuzey batısında yer alan Laz yaylasıdır. Yayla Çamlıhemşin’den yaklaşık 40 km uzaklıkta olup yolu bulunmamaktadır. Yaylanın en büyük özelliği yayla içinde bulunan gölüdür. Her yıl geleneksel olarak çeşitli etkinlikler yapılmakta olup 2.5 ay yaylacılar kalmaktadırlar.  
Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2016, 11:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Necati Tepebaş
Necati Tepebaş - 7 yıl Önce

Dört kişi gelmek istiyorum biraz daha bilgi dönüş fiyat yanımıza neler almak vs
editör;Ücreti 30 tl gidiş sabah akşam dönüş olacak.yiyecek tabi ne yerseniz onu.benim gibi ekmek arası kaşar olabilir.su ve birde yağmurluk yedekte olsun.kollu bir şey de bulunsun.yazlıkla geliniz.isminizi Ayla Basa Öztürk'e yazdırabileceğiniz gibi kaçkar fotoğraf adına açılan faceden de müracaat edebilirsiniz.saygılarımla

Fatmademirkiran1961@gmail.com
[email protected] - 6 yıl Önce

Adalı golün videosunu gosterirmisiniz

SIRADAKİ HABER