Ramazan Dursun Pazar’dan Mesaj yolladı

Ramazan Dursun Pazar’dan Mesaj yolladı

Ramazan Dursun Pazar’dan Mesaj yolladı

PAZAR-Pazar’da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde görme engelli Pazar Çay Fabrikası personeli Ramazan Dursun, bir mesaj yayımladı.

Bizler hayatın her alanında var olmaya devam ediyoruz, asıl engelli bizler değil bizim önümüze engel koymaya çalışanlardır diyen Dursun, sosyal medya hesabında şu ifadelere yer verdi

“Evet, sıkıntılarımız problemlerimiz çok ama çok fazla ancak hiçbir sıkıntı hiçbir problem çözümsüz değildir. Yeter ki moral bozmayalım el ele gönül gönüle vererek mücadelemizi sürdürmeliyiz. Bizler kendimizi ne kadar iyi ifade edebilir toplumun bir bireyi olarak kalmamız hususunda ne kadar kararlı olabilirsek o kadar kısa sürede sonuca ulaşabiliriz. Dolayısıyla 3 Aralık sadece bir anma günü olarak değerlendirilememeli tam aksine bu günler engellilerin varlığını iyice hissettirdiği günler olmalıdır. Bu vesileyle tüm kader arkadaşlarımın bu özel gününü tebrik eder her bir arkadaşıma sağlıklı huzurlu mutlu ve başarılarla dolu bir yaşam temenni ederim. İyi ki varsınız iyi ki varız, saygılar sunar selamlarımı iletirim.”

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2023, 10:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurten taskiran
Nurten taskiran - 2 ay Önce

Canım kardeşim rabbim uzun sağlık ömür versin Allah'ım gönlüne göre versin seni seven ablan

SIRADAKİ HABER