Başkan Hisarcıklıoğlu Rize'de

Bir dizi ziyaret ve Rize’nin Yıldızları Vergi Ödül Töreni katılmak üzere Rize’ye gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Vali Kemal Çeber’i makamında ziyaret etti.

Başkan Hisarcıklıoğlu Rize'de

RİZE-Rize Valiliğine gelişinde Vali Kemal Çeber tarafından karşılanan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Valilik Şeref Defteri'ni imzaladı. Karşılıklı hediye takdiminin ardından Valilik Toplantı Salonuna geçti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Kemal Çeber, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımızı Rize’de ağırlamaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Kendilerine şahsım ve tüm Rizeli hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum” dedi.

Rize’de bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Rize’deki programları hakkında bilgiler vererek misafirperverliğinden dolayı Vali Kemal Çeber’e teşekkür etti.

Bir süre Vali Çeber ile sektörel girişimcilik ve istihdam konuları üzerine sohbet eden TOBB Başkanı ve beraberindeki heyet, daha sonra diğer programlara iştirak etmek üzere Valiliğinden ayrıldı.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ziyaret programına Rize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan, Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu, Trabzon Ticaret Sanayi Odası Başkanı M. Suat Hacisalihoğlu, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Şadan Eren, ve TOBB yönetim kurulu üyeleri katıldılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER