YANGINDA 1 ÖLÜ

Şavşat’ta sabahın erken saatlerinde İlçeye bağlı Taşköprü Köyü Cami Mahallesinde çukan yangında 6 konut yanarken1 kişide hayatını kaybetti.

YANGINDA 1 ÖLÜ

Hayati Akbaş

ŞAVŞAT-Şavşat’ta sabahın erken saatlerinde İlçeye bağlı Taşköprü Köyü Cami Mahallesinde çıkan yangında 6 konut yanarken,1kişide hayatını kaybetti.

Yangın ihbarı ile birlikte olay yerine ulaşan Şavşat Belediyesi İtfaiyesi ve AFAD koordinesindeki ekipler yangına hızla müdahale etti. İlk tespitlere göre yanginda1 vatandaş hayatını kaybederken, 6 konut ve 3 samanlık hasar görmüştür.

Belediye Başkanı Nihat Acar, bilgi almak ve çalışmaları yerinde incelemek için Taşköprü köyünü ziyaret etti. Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Nihat Acar: "Sabahın ilk saatlerinde belediyemiz İtfaiye Amirliğine ihbarın ulaşması ile ekiplerimiz olay yerine hızla intikal ettiler ve çalışmalara başladılar. Ne yazık ki 1 vatandaşımız hayatını kaybetti, Yangında hayatını kaybeden vatandaşımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına ise başsağlığı diliyorum. Şavşat Belediyesi olarak yaraların sarılması için elimizden geleni yapacağız. Tüm köyümüze başsağlığı diliyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER