VALİ DORUK’TAN YÜREKLERİ ISITAN ANLAMLI PROJEYE DESTEK

Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Ardanuç Anaokulu koordinatörlüğünde hayata geçirilen “Bir Battaniye Biz Küçüklerden Bir Masal da Siz Büyüklerden” isimli E-Twinning projeleri hakkında bilgi aldı.

VALİ DORUK’TAN YÜREKLERİ ISITAN ANLAMLI PROJEYE DESTEK

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Ardanuç Anaokulu koordinatörlüğünde hayata geçirilen “Bir Battaniye Biz Küçüklerden Bir Masal da Siz Büyüklerden” isimli E-Twinning projeleri hakkında bilgi aldı.

Vali Doruk, makamında kabul ettiği Ardanuç Anaokulu Müdürü Eğlem Güven ve Merkez Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu Öğretmeni Nagihan Doğan ile bir süre sohbet etti.

Ziyarette, öğretmenler “Bir Battaniye Biz Küçüklerden Bir Masal da Siz Büyüklerden” isimli E-Twinning projeleri hakkında Vali Doruk’a detaylı bilgi vererek, projelerine destek istedi.

Ardanuç Anaokulu Müdürü Eğlem Güven, proje hakkında bilgi vererek, şunları söyledi “Hayata geçirdiğimiz proje ile amacımız salgın döneminde yaşlı bakım evlerinde ve yakın çevrede yaşayan büyüklerimizin kendilerini yalnız hissetmemeleri, öğrencilerin büyüklerine karşı olan sevgi ve saygılarını korumak, büyüklerimizin de çocuklara olan sevgilerini masallar aracılığı ile aktarmaları amaçlıyoruz.” dedi.

Proje kapsamında öğrenciler ile veliler tarafından örülen battaniyelerin değerli büyüklerimize hediye edileceğini belirten Güven, projeye destek olmak isteyenler battaniye örerek veya satın alarak katkı sağlayabileceğini dile getirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Vali Doruk, öğretmenleri anlamlı projelerinden dolayı tebrik ederek, Valilik olarak projeye her türlü desteği vereceğini söyledi.

Ziyarette, İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar da hazır bulundu.

YORUM EKLE