TSO’DAN RİZE ARTVİN HAVAALANINA ZİYARET

Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek “Rize-Artvin Havalimanının Güvenlik Sistemlerini Hopalı İş İnsani Mübin Çakmak’ın Şirketinin yapmasından büyük memnuniyet duyduk” dedi.

TSO’DAN RİZE ARTVİN HAVAALANINA ZİYARET

Hayati Akbaş

HOPA-Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek, Meclis Üyesi Kemal Gazioğlu ve İş insanı Ömer Hacıoğlu Rize'nin Pazar ilçesine bağlı Yeşilköy'de, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nca 1000 hektarlık alanda projelendirilen Rize-Artvin Havalimanını ziyaret etti. Heyet, Havaalanının güvenlik sistemlerini zayıf akım projesini gerçekleştiren Mübin Çakmak’ın daveti üzerine gerçekleştirdiği ziyarette yürütülen çalışmalarla ilgili yerinde inceleme yapma fırsatı buldu.

Başkan Akyürek yaptığı değerlendirmede “Hopalı bir işadamımızın önemli hizmeti yapıyor olması bizleri gururlandırdı. Şantiye şefi Mehmet Yıldırım ve Aşkın Çakmak yapılan işler ve hava alanının son durumunu gösterdiler. Hava alanı içinde Artvin Standını yerinde Mimar Suat Çelik sunumuyla inceledik. Yerel ve Coğrafi tescil almış ürünlerimizin satış konusunu Artvin Valisi nezdinde değerlendireceğiz” ifadelerini kullandı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hamza
Hamza - 7 ay Önce

Hayırlısı

SIRADAKİ HABER