TSO GENÇ YETENEKLERİ AĞIRLADI

T.C. Gençlik Ve Spor Bakanlığı Hopa Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen ‘Genç Yetenekler Ses Yarışması’na katılan gençler Hopa Ticaret ve Sanayi Odasına davet edilerek yarışmaya katılma cesaretleri ve oradaki performansları nedeniyle tebrik edildi.

TSO GENÇ YETENEKLERİ AĞIRLADI

Hayati Akbaş

HOPA-T.C. Gençlik Ve Spor Bakanlığı Hopa Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen ‘Genç Yetenekler Ses Yarışması’na katılan gençler Hopa Ticaret ve Sanayi Odasına davet edilerek yarışmaya katılma cesaretleri ve oradaki performansları nedeniyle tebrik edildi.

Hopa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek ve Başkan Yardımcısı Okan Poyraz ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarete Hopa Gençlik Merkezi Müdürü Özgür Dede, Gençlik Merkezi Eğitmeni Fatma Aksoy, Gençlik Lideri Huriye Türkmen ve 14 yarışmacı genç katıldı.

Başkan Akyürek yaptığı açıklamada ‘Gelecek sizlersiniz, müzikle alakalı güzel sunumunuzdan dolayı tebrik ederim. Çok güzel bir program oldu. Oda olarak gençlerimiz her zaman yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Bu güzel projelerinden dolayı Özgür Müdürümüzü, Fatma ve Huriye hanımı tebrik ediyorum’ ifadelerini kullandı.

Toplantının sonunda Oda Yönetimi tarafından yarışmaya katılan 14 gence hediye verildi ve gelecekte kendilerine başarılar dilendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER