T.C. BATUM BAŞKONSOLOSLUGUNA RIZA KAGAN YILMAZ ATANDI

Makbule Koçak’ın Ankara’da başka bir göreve atanması nedeniyle boşalan göreve Rıza Kagan Yılmaz atandı.

T.C. BATUM BAŞKONSOLOSLUGUNA RIZA KAGAN YILMAZ ATANDI

Hayati Akbaş

BATUM- Makbule Koçak’ın Ankara’da başka bir göreve atanması nedeniyle boşalan göreve Rıza Kagan Yılmaz atandı.

Batum’a gelerek görevine başlayan Yılmaz’a Hayırlı olsun ziyaretleri devam ederken, Başkan Yılmaz göreve başlaması nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkonsolos Rıza Kağan Yılmaz Mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Değerli vatandaşlarımız, 7 Ekim 2020 tarihi itibariyle Başkonsolosluğumuzdaki görevime başlamış bulunmaktayım.

Görev sürem boyunca, siz değerli vatandaşlarımıza hizmet etmek, akrabalık bağlarımızın bulunduğu görev bölgemiz ile ülkemiz arasındaki ekonomik, ticari, kültürel ilişkileri daha da güçlendirmek, Kafkasya ve Orta Asya’ya açılan Sarp sınır kapısını kullanan nakliye sektörümüze yardımcı olmak ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için çalışma arkadaşlarımla birlikte mesai yapacağız. Bu çerçevede sizlerin de değerli katkıları önem taşımaktadır.

Başkonsolosluğumuzda gerçekleştirmek istediğiniz konsolosluk işlemleri hakkında “www.konsolosluk.gov.tr” bağlantısından ön bilgi alabilirsiniz. Soru ve taleplerinizi, internet sayfamızda (www.batum.bk.mfa.gov.tr) kayıtlı telefon ve faks numaralarımız, e-posta adresimiz ve sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla her zaman Başkonsolosluğumuza iletebilirsiniz. Saygılarımla”,

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER