SARP SINIR KAPISINA ZİYARET

Arhavi TSO Yönetim Kurulu Başkanı Atıf Kesim ve meclis üyeleri, Sarp Sınır Kapısı Gümrük Müdürü Şenol Alkan ve Sarp Gümrük Kapısı Mülki İdare Amiri Göktuğ Kaan Ayaz'ı makamlarında ziyaret ettiler.

SARP SINIR KAPISINA ZİYARET

Necmettin Numanoğlu

KEMALPAŞA-Arhavi TSO Yönetim Kurulu Başkanı Atıf Kesim ve meclis üyeleri, Sarp Sınır Kapısı Gümrük Müdürü Şenol Alkan ve Sarp Gümrük Kapısı Mülki İdare Amiri Göktuğ Kaan Ayaz'ı makamlarında ziyaret ettiler.

Arhavi TSO Yönetim Kurulu Başkanı Atıf Kesim ve meclis üyeleri, Sarp Sınır Kapısı Gümrük Müdürü Şenol Alkan'ı makamında ziyaret ettiler. Sınır kapısında yaşanan sorunlar ve Lojistik sektörü ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunan ziyaret sonunda Başkan Atıf Kesim Şenol Alkan'a nazik misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

Arhavi TSO Yönetim Kurulu Başkanı Atıf Kesim ve meclis üyeleri daha sonra, Sarp Gümrük Kapısı Mülki İdare Amiri Göktuğ Kaan Ayaz'ı makamında ziyaret ettiler

Atıf Kesim ve beraberindekiler, Arhavi bölge ve oda faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerde bulunarak göreve yeni atanan Ayaz'a hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER