ÖZEL ÖĞRENCİYE DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar Engelliler Haftası kapsamında özel öğrencimizin evine ziyarette bulunarak doğum gününü kutladı.

ÖZEL ÖĞRENCİYE DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar Engelliler Haftası kapsamında özel öğrencimizin evine ziyarette bulunarak doğum gününü kutladı.

Artvin Özel Eğitim Uygulama Okulu 1. Kademe öğrencisi olan özel çocuğumuzun doğum gününü çeşitli hediyeler ve doğum günü pastası ile kutlayan Acar " Özel gereksinimi olan öğrencilerimizin sosyal hayatın her kademesinde olmasına çalışmak toplumsal bir görevdir. Ülke olarak evlerimizden çıkamadığımız bu günlerde toplum olarak engelli bireylerimizi daha iyi anlamış olduk. Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak özel gereksinimli çocuklarımızın ihtiyaçlarına en uygun eğitim ortamları ve uygulamaları sağlayarak onların topluma üretici bireyler olarak katılmaları için çalışıyoruz... " dedi.

Anne Nuriye Tunç, bu anlamlı haftada kızının doğum gününün hatırlanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti.

Ziyaretleri sırasında İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar'a Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erol Murtezaoğlu, Artvin Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Devrim Özbayrak ve Artvin Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Uğur Yıldırım eşlik etti

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER