"ÖZEL ANNELERLE ÖZEL SÖYLEŞİ" PROGRAMI YAPILDI

Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda Artvin Rehberlik ve Araştırma Merkezi tarafından Anneler Günü münasebetiyle "Özel Annelerle Özel Söyleşi" programı yapıldı.

"ÖZEL ANNELERLE ÖZEL SÖYLEŞİ" PROGRAMI YAPILDI

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda Artvin Rehberlik ve Araştırma Merkezi tarafından Anneler Günü münasebetiyle "Özel Annelerle Özel Söyleşi" programı yapıldı.

Çevrim içi olarak gerçekleştirilen programın açılış konuşmasını yapan İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar, “Eğitim camiası olarak özel gereksinimli öğrencilerimize yaşam becerileri kazandırarak onları hayata hazırlamak için yoğun çaba gösterildiğini ifade ederek başta şehit ve gazilerimizin anneleri olmak üzere özel öğrencilerimizin fedakâr anneleri ve tüm annelerin Anneler Günü'nü kutlarım dedi.

Acar sözlerini programın hazırlanmasında emek veren personelimiz ve konuklarımıza teşekkür ederek tamamladı.

Artvin Rehberlik ve Araştırma Merkezi Psikolojik Danışmanı Necdet Şengül'ün moderatörlüğünde yapılan programa Samsun'dan katılan Edebiyat Öğretmeni Ayşe Kurt Hatırnaz annelere özel şiir okudu. Almanya'dan programa katılan Dr. Susam Dündar Işık ise yaşam, başarı ve motivasyon konulu sunum gerçekleştirdi. Program Müzik Öğretmeni Funda Yılmaz Sarı'nın annelere özel müzik dinletisinin ardından tamamlandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER