OKUL VE KURUM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILD

Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar Murgul Programı kapsamında; İlçe Kaymakamı Alay Yazıcı, İlçe Jandarma Komutanı Erol Erkorkmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Odabaş; İl/ İlçe Şube Müdürleri, Okul ve Kurum Müdürlerinin de katılımı ile Murgul Halk Eğitimi Merkezi Toplantı Salonunda toplantı gerçekleştirdi.

OKUL VE KURUM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILD

Hayati Akbaş

MURGUL-Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar Murgul Programı kapsamında; İlçe Kaymakamı Alay Yazıcı, İlçe Jandarma Komutanı Erol Erkorkmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Odabaş; İl/ İlçe Şube Müdürleri, Okul ve Kurum Müdürlerinin de katılımı ile Murgul Halk Eğitimi Merkezi Toplantı Salonunda toplantı gerçekleştirdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Odabaş tarafından Murgul İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün çalışmaları ve okullar hakkında ayrıntılı bilgi içeren sunumun yapıldığı toplantıda Acar'a, okullarımızdaki öğretmen, öğrenci ve personel sayılarının yanı sıra ilçede yapılan eğitim öğretime ilişkin çalışmalar, projeler, okulların fiziki ihtiyaçları hakkında da bilgi verildi.

Toplantıda değerlendirmelerde bulunan Acar; öğrencilerimizin projeler üreterek, sosyal faaliyetlere katılarak dinamik bir şekilde eğitimde aktif olmalarını sağlamamızın önemine değindi. Acar, meslek liselerinin üretime ve istihdama bir güç kattığını belirterek bizler devletimizin tüm imkânlarını kullanarak okullarımız ve öğrencilerimiz nerede olursa olsun çalışmalarında yanlarında olacağız ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER