MESLEK YÜKSEKOKULU YÖNETİCİLERİNDEN TSO’YA ZİYARET

Hopa Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Cafer Genç, Müdür Yardımcısı Öğr. Üyesi Mehmet Uzun ve Meslek Yüksek Okulu Sekreteri Turgut Ustabaş Hopa TSO’yu ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek ile bir araya geldi.

MESLEK YÜKSEKOKULU YÖNETİCİLERİNDEN TSO’YA ZİYARET

Hayati Akbaş

HOPA-Hopa Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Cafer Genç, Müdür Yardımcısı Öğr. Üyesi Mehmet Uzun ve Meslek Yüksek Okulu Sekreteri Turgut Ustabaş Hopa TSO’yu ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Osman Akyürek ile bir araya geldi.

Okul Müdür Genç Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK)’na yeni bölüm açma başvurusu gerçekleştireceklerini ve Hopa Meslek Yüksek Okuluna Su Altı Teknolojisi, E-Ticaret ve Pazarlama, Sivil Havacılık ve Ulaştırma İşletmeciliği programlarının açılacağını söyledi.

Su Altı Teknolojisi, E-Ticaret ve Pazarlama programları için şehrin teknik ve beşeri altyapısının uygun olduğunu dile getiren Okul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Cafer Genç, Sivil Havacılık ve Ulaştırma İşletmeciliği programı eğitimleri ile ilgili de çalışma yapılacağını söyledi. Müdür Sn. Genç, Dış paydaşlarından birinin de Hopa Ticaret ve Sanayi Odası olduğunu belirterek desteklerini beklediklerini ifade etti.

Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek Hopa Meslek Yüksek Okulu etkinlik ve uygulamalarına katılım sağladıklarını belirtti. İlçe eğitimine katkı sağlayacak her adımın arkasında olacaklarını belirterek işbirliği içerisinde hareket etmek istediklerini belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER