MASA TENİSİ TURNUVASI DÜZENLENDİ

SMA Tip-1 kas hastası Deniz Günay’ın sağlığına kavuşabilmesine katkı sağlamak amacıyla Artvin Masa Tenisi İl Temsilciliği öncülüğünde ‘Deniz Günay Masa Tenisi Turnuvası’ düzenlendi.

MASA TENİSİ TURNUVASI DÜZENLENDİ

Hayati Akbaş

ARTVİN-SMA Tip-1 kas hastası Deniz Günay’ın sağlığına kavuşabilmesine katkı sağlamak amacıyla Artvin Masa Tenisi İl Temsilciliği öncülüğünde ‘Deniz Günay Masa Tenisi Turnuvası’ düzenlendi.

Merkez Spor Salonunda düzenlenen Turnuvaya aileyi temsilen Deniz bebeğin amcası Mustafa Aşıkoğlu katılarak turnuvanın düzenlenmesinde emeği olan ve katkı sağlayan herkese teşekkür konuşması yaptı.

Merkez ve ilçeler ile çevre illerden sporcuların katıldığı Masa Tenisi Turnuvası sonunda; Kadınlarda 1. Ümran Akın, 2. Emine Çavdar, 3. Şüheda İnce olurken, Erkeklerde 1. Kemal Demirel, 2. Halil Kandemir, 3. İlyas Şahin, 4. Bilal Atar oldu.

Düzenlenen ödül töreninde dereceye giren sporculara ödüllerini İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kemal Demirel ve Spor Şube Müdürü Mehmet Başköylü takdim ettiler.

"Deniz bebeğe bizimde bir katkımız olduğu için mutluyuz. Deniz’in tez zamanda ilacına ulaşıp sağlığına kavuştuğunu duymak en büyük beklentimiz” diyen Artvin Masa Tenisi İl Temsilcisi Nilay Altıntaş Yalçın, bu tarz organizasyonların devamının olacağını da ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER