KÖY YOLLARININ ALT VE ÜST YAPI ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Hopa İlçe Özel İdaresi ve Köylere Hizmet Götürme Birliğince 2022 yılı köy yollarının alt ve üst yapı çalışmalarına başlandığı açıklandı.

KÖY YOLLARININ ALT VE ÜST YAPI ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Hayati Akbaş

HOPA- Hopa İlçe Özel İdaresi ve Köylere Hizmet Götürme Birliğince 2022 yılı köy yollarının alt ve üst yapı çalışmalarına başlandığı açıklandı.

Bu kapsamda yapılan çalışma programı doğrultusunda Pınarlı köyünde tarım arazilerine giden yolların stabilize sergi çalışmaları tamamlandı. Çamlıköy de köy yollarının bakım ve onarımına devam ediliyor.

2022 yılında tüm köylerde program dahilinde sırayla stabilize sergi çalışmaları yapılacağı açıklandı.

Program doğrultusunda Hopa’da Yoldere, Pınarlı, Başköy, Eşmekaya köyleri yol alt yapıları için yağmur deşarj boruları (büz) döşeme işleri tamamlanırken Çimenli köyünde çalışmalar devam ediyor.

KAYMAKAM GÜRKAN ÜÇÜNCÜ KÖY ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Hopa Kaymakamı Gürkan Üçüncü Köy ziyaretleri kapsamında ilçeye bağlı Subaşı, Çavuşlu ve Koyuncular Köyünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Ziyaretlerde Köy muhtarları ve vatandaşlarla da sohbet eden Kaymakam Üçüncü, sorunları ilk elden dinledi ve devlet olarak imkanlar dahilinde sorunları çözmek için çalıştıklarını söyledi.

Köylü vatandaşlarda ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek Kaymakam Üçüncü’ye teşekkür ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER