KESTANE BALI COĞRAFİ İŞARETİ STANDARTLARI EĞİTİM PROJESİ BAŞLIYOR

KESTANE BALI COĞRAFİ İŞARETİ STANDARTLARI EĞİTİM PROJESİ BAŞLIYOR

KESTANE BALI COĞRAFİ İŞARETİ STANDARTLARI EĞİTİM PROJESİ BAŞLIYOR

Hayati Akbaş

ARHAVİ-Arhavi Ziraat Odası olarak Arhavi'nin marka değerine katkı sunmak, yöresel ürünlerin değerini ve üreticilerin gelirlerini artırmak amacıyla hazırlamakta olduğu projelerden biri olan "Arhavi Kestane Balı Coğrafi İşaretinin Standartlarının Belirlenmesi" Eğitim Projesi başlatıyor..

Arhavi Ziraat Odası ve Proje ile ilgili ilgililer İlçe Kaymakamı Hasan Ongu ve Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nu ziyaret ettiler. Ziyaretlerde Arhavi Ziraat Odası ile Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansının da mali desteği ile başlatılan proje kapsamında Kamu Kurum ve Kuruluşları ile STK’larına yönelik Sosyal Paydaş Eğitimi ve Ortak Akıl Çalıştayı yapılacağına ilişkin bilgilendirmede bulunuldu. Ayrıca yine Arhavi Ziraat Odası üyelerine yönelikte bir eğitim çalışmasının daha gerçekleştirileceği dile getirildi.

İlk Çalıştay Gerçekleştirildi

Arhavi Ziraat Odasının, Arhavi'nin marka değerine katkı sunmak, yöresel ürünlerin değerini ve üreticilerimizin gelirlerini artırmak amacıyla hazırlamakta olduğu projelerinden biri olan "ARHAVİ KESTANE BALI COĞRAFİ İŞARETİNİN STANDARTLARININ BELİRLENMESİ" Eğitim Projesi ve Kamu Kurum ve Kuruluşları ile STK’larına yönelik Sosyal Paydaş Eğitimi ve Ortak Akıl Çalıştayı bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Arhavi Kaymakamı Hasan Ongu ile diğer ilgililer katıldılar.

Toplantıda katılımcılara yönelik projeye ilişkin bilgilendirmede bulunuldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER