KAYMAKAMLIK VOLEYBOL TURNUVASI SONUÇLANDI.

Karaloğlu grup turnuvada şampiyonluk ipini göğüsledi.

KAYMAKAMLIK VOLEYBOL TURNUVASI SONUÇLANDI.

Hayati Akbaş

HOPA-19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Bayramı kapsamında 22 Nisan 19 Mayıs arasında düzenlenen Voleybol Turnuvasına 9 takım katıldı. İki Grup halinde yapılan müsabakalar sonucunda Birinci Gruptan Karaloğlu Grupspor ile Yavuz Selim Ortaokulu yarı finale çıkarken ikinci Grupta Hopa Gençlikspor Kulübü ve Hopa Atatürk Ortaokulu yarı finale çıktı.

Turnuvada çok çekişmeli müsabakaların ardından Turnuvanın “En Centilmen Takımı” Borçka İş Bankası oldu. Borçka’dan gelerek tüm maçlarda sempatik ve sevecen tavırlarla tüm takımların ve seyircilerin gönlünü aldı. Turnuvanın en centilmen takımına madalyaları Turnuva Hakemi ve Hopa Gençlikspor Kulübü Başkanı Deniz Dağıstanlı tarafından verildi.

Turnuvanın galibi Karaloğlu Spor Yavuz Selim Ortaokulunu yenerek turnuvanın şampiyonu oldu. Şampiyon takıma Kupa ve Madalyalarını Hopa İlçe Gençlik Spor Müdür Mehmet Zafer Yazıcı verdi. İkinci Olan Yavuz Selim Ortaokuluna Kupasını ve Madalyalarını Hopa Gençlik Merkezi Müdürü Özgür Dede verdi.

Hopa Atatürk Ortaokulu ile yaptığı karşılaşmayı kazanan Hopa Gençlik Spor Kulübü takım üçüncü olurken Kupa ve Madalyaları Kemalpaşa Halk Eğitim Merkezi Müdür Aslıhan Can verdi. Turnuvanın Dördüncüsü Atatürk Ortaokuluna da ödülünü Emektar Voleybolcu İbrahim Dağıstanlı verdi.

Çok Hareketli ve heyecanlı geçen turnuva seyircilerin de ilgisiyle şölen havasında geçti. Turnuvada saha hakemliği, sayı hakemliği gibi görevlerin yanında Organizasyonu Göker Altıntaş, Alper Alpata Cihat Yıldırım tarafından yapıldı.

Turnuvanın Baş Hakemliğini de Levent Yazıcı, İlkay Güvenman ve Deniz Dağıstanlı Dönüşümlü olarak yaptı.

Seyirciler ile takım oyuncuları şölen havasında geçen turnuvanın Geleneksel hale getirilmesi noktasında talepte bulundular.

Hopa Gençlikspor Müdürlüğü talebi dikkate alarak en kısa sürede yeni bir turnuva düzenlenmesi için çalışmalara başlanacağını açıkladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER