KAYMAKAMI’NDAN ÇEVRE YOLU KAVŞAK PROJESİNE YERİNDE İNCELEME

Şavşat ilçesinde yapımı devam eden çevre yolu ve kavşak projesine ilçe Kaymakamı Musa Göktaş’tan bizzat yerinde inceleme gezisi gerçekleştirildi.

KAYMAKAMI’NDAN ÇEVRE YOLU KAVŞAK PROJESİNE YERİNDE İNCELEME

Hayati Akbaş

ŞAVŞAT-Şavşat ilçesinde yapımı devam eden çevre yolu ve kavşak projesine ilçe Kaymakamı Musa Göktaş’tan bizzat yerinde inceleme gezisi gerçekleştirildi.

Şavşat Kaymakamı Musa Göktaş ilçesindeki devlet yatırımlarına yakın ilgi gösterirken, proje ve yatırımların son durumları hakkında da bizzat yerinde incelemelerde bulunarak bilgi alıyor. Kaymakam Göktaş’ın bu sefer ki proje inceleme gezisi ilçede bir süredir yapımı devam eden çevre yolu ve kavşak projesine idi. Kaymakam Göktaş, Karayolları Bölge Müdürlüğü tarafından Şavşat ilçesinde yapımı devam eden çevreyolu ve kavşak projesini yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Kaymakam Göktaş’a Karayolları Şefi Bahtiyar Sağlam, İlçe Jandarma Komutanı V. Teğm. Mustafa Eroğlu ve İlçe Emniyet Amiri V. Salim Özcan eşlik etti. Burada yetkililerden projede gelinen son durum ve projeye ilişkin yapılması gerekenler hakkında bilgi alan Kaymakam Göktaş, notlarını alarak yetkililere kolaylıklar dileyerek bölgeden ayrıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER