İSRAFİL KIŞLA’YA ZİYARET

Hopa’nın sorunları ve özellikle İlçeye yeni bir stat kazandırılması için Spor Bakanı Kasapoğlu ile görüşen Hopa Heyeti ziyaret ardından Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İsrafil Kışla’yı ziyaret ettiler.

İSRAFİL KIŞLA’YA ZİYARET

Hayati Akbaş

ANKARA- Hopa’nın sorunları ve özellikle İlçeye yeni bir stat kazandırılması için Spor Bakanı Kasapoğlu ile görüşen Hopa Heyeti ziyaret ardından Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İsrafil Kışla’yı ziyaret ettiler.

Akparti Artvin milletvekili Erkan Balta beraberinde Hopa kaymakamı Gürkan Üçüncü, Akparti Hopa İlçe başkanı İsmail Uzun, Akparti il meclis üyesi Hüsnü Çakır, Artvin Hopa spor Başkanı Lütfü Kolçak, başkanvekili Kemal Makar, Hopa Ticaret ve Sanayi Odası yönetim Kurulu Üyesi Fatih Terbiyik ile birlikte Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Dr. İsrafil Kışla’yı ziyaret ettiler.

Ziyarette Vekil Erkan Balta, her daim başımız sıkıldığında engin tecrübesi ile düşüncelerine değer verdiğimiz Sayın İsrafil Kışla ’ya heyeti kabul ettiği için teşekkür etti. Hopaspor Başkanı Lütfü Kolçak’ta ilçenin spor adına önemli ihtiyacı olan yeni bir stat yapılması konusunda Bakan beyden araştırılması sözü aldıklarını ifade ederek sürecin hızlandırılması konusunda destek talep

İsrafil Kışla’ da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, stat talebini bildiklerini ve takip ettiklerini ve bundan sonrada devam edeceğini ifade etti.

Kaymakam Gürkan Üçüncü’de ilçenin sorunlarına her zaman sahip çıkan Kışla’ya teşekkür etti.

Ziyaret ardından bir değerlendirme yapan Hopaspor Başkanı Kolçak ziyaretlerde hep yanlarında bulunan Vekil Erkan Balta’ya teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER