BİR GÜNLÜĞÜNE ÇILDIRTAN KAMPANYA

Hopa’da Çapari Balıkçılık tarafından yıl ’da bir defa düzenlenen Hamsi ‘de ucuzluk kampanyasında yüzlerce kasa hamsi tüketildi.

BİR GÜNLÜĞÜNE ÇILDIRTAN KAMPANYA

Hayati Akbaş

HOPA-Hamsi denildi mi Hopa Hamsisinin yeri bir başkadır. Bugünlerde Hopa’da Balıkçı tezgâhlarında 10 TL’den satılan Hamsi ‘de Çapari balıkçılık tezgâhındaki fiyatı gören vatandaşlar adeta akın akın yüzlerce kasa Hamsi’yi tükettiler.

Çapari Balıkçılık tarafından artık geleneksel hale gelen sezonda bir defa yapılan Hamsi ’de ucuzluk kampanyası bu yılda tekrar etti.

3 kilosu 10 TL’den satışa sunulan Hamsi fiyatını duyan vatandaşlar Çapari Balıkçılık önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Polisinde gelerek vatandaşları sosyal mesafe konusunda sık sık uyardığı kampanya akşam saatlerine kadar devam etti. Yüzlerce kasa Hamsinin tüketildiği kampanya sonrası açıklama yapan Balıkçı Serkan Aksoy “Vatandaşlarımıza yılda bir defa da olsun gönüllerine göre sofralarına bir desteğimiz olsun istedik. Akşama kadar süren kampanyamızda müşterilerimizin taleplerine yetişmek istedik. Halkımızın yoğun ilgisinden memnuniyet duyduk. Afiyet olsun” diye konuştu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER