BİLGE PROJESİ ONLİNE EĞİTİMLERİNİN KONUĞU "BONUS HOCA" OLDU

Artvin Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen ve pandemi sürecinin ilk günlerinden itibaren yapılmaya başlanan uzaktan eğitim seminerlerinin konuğu eğitimci yazar Süleyman Beledioğlu oldu.

BİLGE PROJESİ ONLİNE EĞİTİMLERİNİN KONUĞU "BONUS HOCA" OLDU

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen ve pandemi sürecinin ilk günlerinden itibaren yapılmaya başlanan uzaktan eğitim seminerlerinin konuğu eğitimci yazar Süleyman Beledioğlu oldu.

Kamuoyunda "Bonus Hoca" olarak tanınan Süleyman Beledioğlu Sınav Başarısı İçin Çalışma ve Motivasyon temalı söyleşisi ile Artvin'de sınava hazırlanan öğrenciler, veli ve öğretmenlerle online olarak buluştu. İnternet üzerinden yapılan ve İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar'ın moderatörlüğünde gerçekleşen canlı yayında Bonus Hoca sınav süresinde öğrencilerin kaygılarını azaltmak ve başarılarını arttırmak için tavsiyelerde bulundu. Öğrenci ve öğretmenlerden gelen soruları da yanıtlayan Süleyman Beledioğlu çalışma alışkanlıkları, uyku düzeni, çalışma süresi, soru çözme yöntemleri, telefon ve bilgisayar kullanımı, ders çalışırken dinlenmenin önemi, ailenin tutumu konularında tavsiyelerde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar vermiş olduğu katkılardan dolayı Süleyman Beledioğlu'na teşekkürlerini ileterek söyleşiyi sonlandırdı.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2020, 12:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER