Başkan Taner Ekmekçinin en mutlu günü

Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi oğlunu dünya evine soktu.

Başkan Taner Ekmekçinin en mutlu günü

Hayati Akbaş

HOPA-Hopa’da son ayların en muhteşem düğünü Karadeniz Düğün Salonunda yaşandı. Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi oğlu Sergen ile gelini Gökten dünya evine soktu.

Başkan Ekmekçiyi bu mutlu gününde Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar, Hopaport Genel Müdürü Meriç Burçin Özer, Artvin İşadamları Derneği Başkanı Seçim Altunkaya yalnız bırakmazken, hem damat ve hem gelin tarafının aile yakınları ve dostları da salonu adeta doldurmaları gözlerden kaçmadı. Başkan Ekmekçi ve eşi Ayfer Ekmekçi davetlileri çok sıcak bir ortamda karşılarken, masaları da tek tek dolaşarak düğüne katılan tüm davetlilere tek tek “Hoş geldiniz” diyerek yakından ilgilenmesi de ayrıca gözlerden kaçmayan bir ayrıntı oldu.

Düğünde davetliler gelin ve Damat’a takı takmak için uzun kuyruk oluşturdu. Takı töreni ardından gelin ve Damat’ın dans etmeleri ve oyun oynamalarına neredeyse salonda bulunanların çoğunun eşlik etmesi düğüne ayrı bir güzellik kattı.

Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi kısa bir açıklama yaparak “Bu mutlu günümüzde yanımızda olan ve bizleri yalnız bırakmayan tüm Belediye Başkanlarımıza, İl ve İlçe başkanlarımıza, düğünümüze katılan dostlarımıza eşim Ayfer hanım ve ben ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu mutlu günümüz için parlamento çalışmalarından dolayı katılamayan ama açtığı telefonla mutluluğumuza ortak olan Sayın vekilimiz Uğur Bayraktutana ve yine uzaklarda bulundukları için katılamadıklarını ifade eden dostlarımıza kucak dolusu sevgi ve saygılarımızı iletiyorum. İyi ki varsınız, iyi ki yanı başımızdasınız. Teşekkürler” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER