TÜRK OCAKLARI RİZE ŞUBESİNDEN İFTAR BULUŞMASI

Yıllardır yapmış olduğu milli, manevi ve sosyal programlarla, Rize’ye hizmet vermeye devam eden, Türk Ocakları Rize Şubesi, Rize Öğretmenevinde yönetim kuruluna ve YK üyelerine yönelik iftar etkinliği düzenlendi

TÜRK OCAKLARI RİZE ŞUBESİNDEN İFTAR BULUŞMASI

İftara davetli olarak İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz, Rize-Artvin Tabipler Odası Başkanı Doç. Dr. Kazım Şahin, Rize Eski Baro Başkanı Av. Ateş Hatinoğlu ile birlikte çok sayıda, çeşitli kamu ve özel kuruluşlarda görevli yöneticiler katıldılar.

Birçok, Türk Ocakları Rize Şubesi yöneticileri, üyeleri ve Türk Ocakları sevenleri iftar yemeğine aileleriyle birlikte katıldılar

İftar öncesi bir konuşma yapan, Türk Ocakları Rize Şube Başkanı Turan Aslan MERCAN; “Dünya genelinde yaşanan koronavirüs salgın sebebiyle son iki yıldır yapamadığımız geleneksel, Türk Ocakları iftar programımızda tekrar sizlerle bir araya gelmekten çok sevinçliyiz. Salgın nedenliyle hepimizin sağlığını tehdit eden ve her acıdan oldukça zor geçen iki yılın ardından bu mübarek ramazan ayında birlikte iftara açmayı bizlere nasip eden Allah-ü telaya şükürler olsun. Allah oruçlarımız kabul eylesin. Sağlık ve huzur içinde yapmış olduğumuz iftarımız bundan böyle inşallah insanlık bir daha böyle salgınları yaşamadan devam eder. ”diye konuştu. . İftara öncesi Ekmekçiler Mahallesi Aşağı Camii İmam Hatibi Halil İbrahim Öksüz’ün Kuran-ı Kerim tilaveti ve iftar sonrası duasıyla son buldu.

Haber: Bayram Ali Kavalcı-Fotoğraflar: Zafer Kalender

YORUM EKLE
YORUMLAR
SALİH ÇEPNİOĞLU
SALİH ÇEPNİOĞLU - 1 yıl Önce

Mübarek Ramazan iftarında bu güzide insanları bir araya getiren Başkan Turan Aslan Mercan beyefendiye ve emeği geçenlere teşekkür ediyor, Cennet Vadi İkizdere'den selam, sevgi ve saygılar sunuyorum efendim.

SIRADAKİ HABER