Kandil Simidi Dağıttılar

Beşir Derneği Pazar ve Ardeşen temsilciliği Mevlit Kandili dolayısıyla, kandil simidi dağıttılar.

Kandil Simidi Dağıttılar

PAZAR-Dün akşam, tüm İslam âleminde olduğu gibi ülkemiz ve ilçemizde de kutlanan Mevlit Kandilinde eller Yüce Allah’a açıldı. İslam Ümmeti Âlemlerin Rabbinden sağlık, huzur ve mutlu bir gelecek diledi. Müslümanlar için çok önemli olan bu gecede Beşir Derneği Pazar ve Ardeşen Temsilciliği, güzel bir etkinliğe imza atarak, Pazar ve Ardeşen esnafına ve halkına kandil simidi dağıtarak, kandillerini kutladı.

Beşir Derneğinden yapılan açıklamada “Beşir Derneği Pazar ve Ardeşen Temsilciliği olarak Mevlit Kandilinde görevi başındaki sağlık personeli, emniyet personeli, 112 cağrı merkezi çalışanlarına ve polis noktalarında görevli olan bütün personele kandil simidi dağıtımı yapıp görevlerinde kolaylıklar diledik” dedi.

Kaçkar İtfaiyesi, Ardeşen İlçe Emniyet Müdürlüğü, Kaçkar Devlet Hastanesi, Pazar 112 Acil Servisi, Pazar Sahil Cami, Pazar Esnafı, Pazar İlçe Emniyet Müdürlüğü, Pazar Bölge Denetleme Şube Müdürlüğü, Pazar Jandarma Karakolu ve Pazar İlçe Merkezinde akşam saatlerinden sonra unutulmaya yüz tutan Kandil Simidi dağıtarak vatandaşların Kandillerini kutladılar.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Başar ust
Başar ust - 6 ay Önce

Her daim hizmetleriniz daim olsun gönülden kutlarım Allah kabul etsin dağıtım yapanlardan

Hasan Şahin
Hasan Şahin - 6 ay Önce

Allah daim etsin..
Hizmetleri makbul olsun..
MaasAllah..

akif uçar
akif uçar - 6 ay Önce

artik bu gösteriş işlerı bıtse dıyorum

SIRADAKİ HABER