ESKİ MİLLETVEKİLİ DR. ÇIRAKOĞLU’NUN ANNESİ DUALARLA DEFNEDİLDİ

Ak Parti eski Rize Milletvekili Opr. Dr. Lütfi Çırakoğlu’yla Düzce’de yaşayan ve üç gün önce tedavi görmekte olduğu, Düzce Atatürk Devlet Hastanesinde vefat eden Rifkiye Çırakoğlu’nun (90) cenazesi Ardeşen Merkez camisinde öğlen namazının ardından kılınan cenaze namazının ardından dualarla Ardeşen Çırakoğlu Köyündeki aile mezarlığında defnedildi.

ESKİ MİLLETVEKİLİ DR. ÇIRAKOĞLU’NUN ANNESİ DUALARLA DEFNEDİLDİ

Haber: Bayram Ali Kavalcı- Fotoğraflar: Cevahir Topaloğlu

Rize eski Milletvekili ve Düzce Kamu Hastaneleri eski Başkanı Opr. Dr. Lütfi Çırakoğlu’nun kardeşlerinden birisinin Almanya’da yaşaması nedeniyle vefat eden annelerinin cenazesine katılması için bekletilen ve üçüncü günü toprağa verilen 4 çocuk annesi Çırakoğlu kardeşlerin merhume annesi Rifkiye Çırakoğlu’nun cenaze namazını ve duası, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rize İlahiyat Fakültesi eski Dekanlarından Prof. Dr. Kemal Sandıkçı tarafından gerçekleştirildi.

Ak Parti Rize eski Milletvekili Opr. Dr. Çırakoğlu’nun annesi Rifkiye Çırakoğlu’nun Ardeşen Merkez camisinde öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazına, Çevre Eski Bakanı ve Çaykur Eski Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, Çamlıhemşin Belediye Başkanı Osman Haşimoğlu, Rize Sağlık İl Müdürü Dr. Mustafa Tepe, Ardeşen Eski Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Yazar Yönetici B.Ali Kavalcı, İrşad Vakfı Müdürü Kadir Kara, Rafting Federasyonu Başkanı Fikret Yardımcı, Rize Eski Baro Başkanları Av. Yunus Çoruh ve Mehmet Çırakoğlu, Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Cumali Hakyemez, Kaçkar Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. İsmail Yenilmez, Rize Halk Sağlığı Müdürü Seçkin Karaoğlu, Ankara Hac Bayram Veli Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Macit Moral ve çok sayıda bürokrat, Çeşitli siyasi partilerin yöneticileri, bir kısım STK Başkanları, Kamu ve Özel sektörün yöneticileriyle, çok sayıda Ardeşen esnafı ve kalabalık bir cemaat topluluğu katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER