ÇAYELİ BELEDİYESİNDEN ANLAMLI İFTAR YEMEĞİ

Çayeli Belediyesi, Türk Polis Teşkilatı’nın 178. kuruluş yıl dönümü ve polis haftası münasebetiyle anlamlı bir iftar programı düzenledi.

ÇAYELİ BELEDİYESİNDEN ANLAMLI İFTAR YEMEĞİ
Programda, ilçede görev yapan polisler, şehit aileleri ve gaziler bir araya geldi. Ayrıca programın 4 özel çocuğu da polis kıyafetleriyle yerlerini aldılar.

Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi’nin organizasyonu gerçekleştirdiği programda, İlçe Kaymakamı Muhammet Fatih Demirel, İlçe Emniyet Müdürü Gani Bahadır Barakalı, şehit aileleri, gaziler, ilçede görevli polis memurları, mahalle muhtarları ve meclis üyeleri de hazır bulundu.

Başkan Çiftçi, daha önce gerçekleştirdiği saha ziyaretleri sırasında özel çocuklarla tanışmış ve “ne olmak istiyorsunuz?” sorusuna “Polis olmak istiyoruz” yanıtını almıştı. Bu sebeple polis haftası münasebetiyle düzenlenen programda, özel çocuklar polis kıyafetleri giydirilerek programa dahil edildi.

Başkan Çiftçi iftar öncesi yaptığı konuşmada, programda bir arada olmanın büyük onur ve gurur verici olduğunu belirterek, emniyet mensuplarına polis haftası tebriklerini iletti. Ayrıca özel çocukların hayallerini gerçekleştirdiklerine değinen Başkan Çiftçi, tüm polislerin kötülüklerden korunmalarını ve görevlerinde başarılar diledi.

Çayeli Belediyesi’nin düzenlediği bu anlamlı program, polis teşkilatına ve emniyet mensuplarına verilen önemi bir kez daha gözler önüne serdi.

ÖZEL ÇOCUKLARIMIZIN HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK

Daha önceki saha ziyaretlerinde özel çocuklarla bir araya gelen Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi, kendilerine “ne olmak istiyorsunuz?” sorunu sorduğunda “Polis olmak istiyoruz” diyen 4 özek çocuğun hayallerini gerçekleştirdi. Başkan Çiftçi, polis haftası münasebetiyle özel çocukları polis kıyafetleri giydirip programa dahil etti.

Başkan Çiftçi iftar öncesi gerçekleştirdiği konuşmada “Bu güzel ve anlamlı programda hep birlikte bir arada olmaktan gerçekten büyük onur ve gurur duydum. Özelde ilçemizin genelde ilçe tüm bölgelerimizde huzuru, güvenliği ve asayişi sağlamak üzere günün her saatinde görevi başında olan değerli emniyet mensubu arkadaşlarımızın Polis haftası tebrik ediyorum. Bu şanlı mensubun kuruluşunun 178. Yılını da ayrıca kutluyorum. Bugün için bizim 4 tane güzel misafirimiz var. Hayalleri polis olmaktı bizlerde belediye olarak bu özel çocuklarımızı polis kıyafetleriyle giydirip o isteklerini o hayallerini bir nebze de olsa teşkilatımızın kuruluş yıl dönümünde onlara hediye etmek üzere yerine getirmiş olduk. Rabbim ayağınıza taş değdirmesin. Rabbim sizleri ve tüm polislerimizi kötülüklerden korusun. Görevlerinizde başarılar diliyorum.” İfadelerine yer verdi.
Haber; Doğancan İlek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER