ALİM VE KUK AİLELERİNİN ANNELERİ DUALARLA DEFNEDİLDİ

Geçirmiş olduğu kalp krizi sonucu, Recep Tayyip Erdoğan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hakkın rahmetine kavuşan, AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, Çaykur Genel Müdürü ve YK Başkanı Yusuf Ziya Alim’in halası ve aynı zamanda, Çaykur Genel Müdürü ve YK Başkanı Alim’in kayınvalidesi olan Huriye Kuk (79) dua ve gözyaşlarıyla Rize Merkez Çorapçılar mahallesinde defnedildi.

ALİM VE KUK AİLELERİNİN ANNELERİ DUALARLA DEFNEDİLDİ

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

5 Çocuk annesi merhume Huriye Kuk’un cenazesi, Rize Merkez Çorapçılar Mahallesi camisinde öğlen namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından aynı yerdeki aile mezarlığında toprağa verildi.

Cenaze namazı Rize İl Müftüsü Naci Çakmakçı’nın kıldırdığı, Çaykur Genel Müdürü ve YK Başkanı Yusuf ziya ALİM’ın kayınvalidesi ve Ak Parti Rize İl Başkanı İshak Alim’ın halası merhume Huriye Kuk’un cenazesine, Rize Valisi Kemal Çeber, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, DSİ 22. Bölge Müdürü Dr. Emre Akçalı, çok sayıda Ak Parti Rize İl YK Üyesi ve Ak Parti Rize Merkez YK Üyesi, Rize İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Türüt, MHP Rize İl Başkanı İhsan Alkan, DKİB YK Başkan Yardımcısı Şaban Turgut, Rize Defterdarı Mehmet Doğan, RTSO Meclis Başkanı Şükrü Cevahir, Doğa Koruma Milli Parklar Bölge Müdürü Cüneyt Aloğlu, YRP Genel Başkan Yardımcısı Cemil Çolak, YRP Rize İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci, Ak Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı’nın Danışmanı Hakan Avcı, Öz Gıda İş D. Karadeniz Şb. Başkanı Hasan Fehmi Bursalı ve Yrd. Fatih Kandemir, Rize Ziraat Odası Başkanı Müfit Akman, Çaykur Genel Müdürü Yardımcıları Zeki Karaoğlu, Dr. Turgay Turna, Erdinç Hatinoğlu, çok sayıda Çaykur Daire Başkanı, Çaykur Çay Fabrika Müdürleri ve Çaykur çalışanları, Pazar Ziraat Odası Başkanı Nurettin İnce, Diyanet-Sen Rize Şube Başkanı Recep Şafak, Rize Tarım ve Orman İl Müdürü Murat Genç, Çaykur İyidere Çay Fabrika Müdür Mehmet Mete, Salveder Başkanı Ali Toptan ve çok sayıda vatandaşlar katıldılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER